Karmstolar 1 par
2017-06-13
468497
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, s.k. gripsholmsfåtöljer, grönmålad stomme, rutig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Renoverade, smärre slitage