Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
SITTMÖBEL, 2000-tal, skinn och metall, runt avlastningsbord, olikfärgade stora knappar, höjd ca 45, diameter 70 cm
Smärre slitage
468426
2017-06-13