Bo E Lundqvist collage
2017-06-12
468410
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BO E LUNDQVIST (född 1934): Komposition, signerad och daterad Bo E Lundqvist -86, gouache, tusch och collage, 119x88,5 cm