Piedestaler trä
2017-06-13
468343
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIEDESTALER, 2 st, 1900-talets mitt, svartmålad resp brunbetsad, kolonnformade, kannelerad stam, höjd 108-119 cm
Ytskador och borrade hål