Stig Claesson färglitografi
2017-06-12
468334
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Pyramider, signerad och daterad Stig Claesson -84, färglitografi, 45x61 cm