Gustav Arne oljemålning
2017-06-12
468304
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (född 1925): Landskapsmotiv, signerad G Arne, olja på duk, 82x76 cm
Smärre tryckskador från ram