Torsten Renqvist etsning
2017-06-13
468281
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): "Horisont", signerad och daterad T. Renqvist -60, 254/260, etsning, bildmått ca 19,5x27,5 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Oramad, i passepartout