Lena Cronqvist etsning
2017-06-13
468280
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Ansikte, signerad Lena Cronqvist, 23/30, etsning, bildmått ca 24,5x23 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Oramad