Bengt Lindström oljemålning
2017-06-12
468254
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition
signerad Lindström, olja på pannå, ca 40x50 cm
Röklukt