Ljuskrona
2017-06-12
468237
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, mässingsstomme behängd med prismor, för 6 ljuspunkter, höjd ca 70, diameter 45 cm.
Enstaka prismor lösa, visst slitage