Siri Derkert
2017-06-13
468217
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad, litografi, provtryck, 49x64 cm
Oramad, fläckar, mindre pappersreva