Siri Derkert
2017-06-12
468216
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i plåten (tryckt signatur), litografi, provtryck, 49x64 cm
Oramad, hörnveck