Ljuskrona med prismor
2017-06-12
468161
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LJUSKRONA med prismor, rokokostil, 1900-tal, stomme i mässing, för 8 ljus, delvis rökfärgade prismor, höjd 96 cm
PROVENIENS: Villa Pauli
Renoverad och kompletterad