Bengt Lindström färglitografi
2017-06-12
468105
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 107/150, färglitografi, 70x52 cm