Sklupturer
2017-06-12
468093
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTURER, 2 st 1900-tal, brons, patinerad delvis förgylld, höjd inkl sockel ca 64-67 cm