Dekorativ tavla Bali
2017-06-12
468092
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAVLA (Bali, 1900-tal): Figurscen, gouache, skulpterad och bronserad ram, totala mått ca 130x90 cm
Skador