Anders Zorn Sommar
2017-06-12
468086
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Sommar, 1910, ur Ord och bild, signerad i plåten, etsning, ca 17,5x12 cm,
LITTERATUR: Asplund 211, Hjert & Hjert 248, ZG 211
Gulnader