Oljemålning Carl Johansson
2017-06-11
468064
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL JOHANSSON (1863-1944): "Eftersommar, Ormlien", signerad och daterad Carl Johansson 1930, olja på pannå, ca 32x41 cm