Harald Wiberg
2017-06-11
468049
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARALD WIBERG (1908-1986): Jaktlag i bil, signerad och daterad Harald Wiberg 1963, blyerts, ca 23x23 cm