Orientmatta Isfahan figural
2017-06-12
468043
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, ull/silke, Isfahan, figural, signerad, ca 146 x 107 cm
Mindre slitage, lagningar