Lindorm Liljefors oljemålning
2017-06-11
468013
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Skogsbacke, signerad och daterad Lindorm L -35, olja på pannå, 42x49 cm