Curt Burström akvatintetsning 1961
2017-06-20
467871
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Kuber II", signerad och daterad Burström -61, 2/10 ex, färgakvatint, ca 25x16,5 cm,
Läs mer
PROVENIENS: Konstnärens son
I passepartout, oramad