Bankett 1800-talets första
2017-06-11
467870
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BANKETTSOFFA, 1800-talets första hälft, betsad, kortsidor med dekor av lyror, längd 164 cm
Omarbetad, ytskador