Stenskulptur
2017-06-09
467853
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR samtida, ansikte, skulpterad sten, signerad Nyanhonlo Cland, höjd 63 cm
smärre slitage