Ikon Ryssland
2017-06-09
467840
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, Ryssland, 1800-tal, blandteknik på träpannå, 54x44 cm
slitage, ställvis färgbortfall, fläck på övre kortsidan