Reseikoner
2017-06-09
467822
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RESEIKONER, 2 st., Tibet, tidigt 1900-tal, skulpterat fodral i metall, i väska, höjd ca 10 resp. 14 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage.