Destign Berndt Friberg Gustavsberg 1960-tal
2017-06-09
467767
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, 1960-tal, stengods, harpälsglasyr, signerad Friberg, höjd ca 29 cm
lagad hals