Johan Fredrik Isberg Riddarholmen Stockholm
2017-06-20
467761
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): Riddarholmen i vinterskrud, monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm,
Läs mer