Skulpturer 1900t-tal
2017-06-09
467741
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTURER, 3 st, 1900-tales första hälft, gevärsmän, försilvrad vitmetall, höjd 19-33,5 cm
Slitage