Snapsglas 1900-tal
2017-06-09
467719
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SNAPSGLAS, 11 st, 1900-tal, med dekor av Gustav III:s monogram, höjd 16,5 cm, 4 med nagg medföljer