Erik Olson oljemålning
2017-06-09
467703
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): Mytologiskt motiv, signerad och daterad -66, olja på pannå, 22x27 cm