Gustav Rudberg oljemålning
2017-06-09
467700
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "mogna sädesfält Hven", signerad Rudberg, daterad a tergo 1981, olja på duk, ca 60x81 cm