Uno Vallman oljemålning
2017-06-09
467698
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Lofoten, signerad och daterad Uno Vallman 1964, olja på duk, ca 55x46 cm