Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2017-06-08
467672
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, 213/300, färglitografi, 51x39 cm