Oljemålning stilleben med madonna och blommor
2017-06-09
467671
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med madonna och blommor, otydligt signerad och daterad -30, olja på duk, ca 41x58 cm
Mindre dukhål, färgbortfall