Yrjö Edelmann färglitografi
2017-06-08
467669
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Skrynklat papper, signerad Y Edelmann, EA III/XV, färglitografi, bladmått 59,5x87 cm