Tekanna Ryssland
2017-06-09
467667
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TEKANNA, silver, Moskva 1824, godronnerad dekor, trähandtag, invändigt med förgyllning, höjd ca 12, total vikt ca 342 g
Mindre skador