Einar Forseth blandteknik
2017-06-08
467656
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): "Länsparbanken stora bankhall Stockholm", signerad och daterad Einar Forseth 1958-59, blandteknik, 34x61 cm