Peder Duke färglitografi
2017-06-08
467631
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke 1986, 193/200, färglitografi, bladmått 61x73 cm