Mona Huss Wallin litografi
2017-06-08
467560
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONA HUSS WALLIN, (född 1944): Stilleben, signerad M Huss W, 197/460, färglitografi, 65x47 cm