Charlotte Wahlström oljemålning
2017-06-08
467556
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Blommande träd, signerad Charlotte Wahlström
olja på duk, 45x39 cm