Trumpetvas Kina
2017-06-08
467551
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRUMPETVAS, porslin, Kina, 1900-tal, transitionsstil, dekor av fasanpar bland pion i underglasyrblått, höjd ca 41 cm
Fotringen med nagg