Beppe Wolgers oljemålning
2017-06-08
467525
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BEPPE WOLGERS (1928-86): Rosa komposition, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, ca 90x120 cm