Oljemålning 1800-tal
2017-06-09
467515
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med sovande barn, olja på pannå, påskrift à tergo Lehmann, ca 22x27 cm