James Coignard
2017-06-08
467496
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Figurkomposition, signerad och daterad J Coignard -87, blandteknik, ca 19,5x13 cm
Något gulnad.