Anders Zorn etsning "Vadstället"
2017-06-08
467474
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Vadstället, etsning, 1912, signerad Zorn, 19,9x14,9 cm
Litteratur: Asplund 249, Hjert & Hjert 262, ZG 249
Gulnat blad