Koppar pch burk
2017-06-08
467463
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPAR för syrsor, 1 par, BURK med lock, Kina, 18/1900-tal, bemålade, höjd ca 5,5-9 cm
Nagg, slitage