Vinkoppar Kina
2017-06-08
467462
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOPPAR med fat, Kina, Yongcheng, 1700-tal, famille rose, höjd ca 3,5, fats diameter 10 cm
Slitage, nagg