Bordsuppsats
2017-06-07
467354
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSUPPSATS, 1800/1900-tal, stämplad, nysilver och glas, höjd ca 46, diameter 31 cm.
Slitage.