Figurscen oljemålning
2017-06-07
467327
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på pannå, ca 40x72 cm